Friday, September 24, 2010

codziennie do dupy. stabilizacja życiowa.

Ostatnio mi się chorowało. W sumie to jeszcze nie przeszło.
Katar - jest.
Kaszel - nieziemski.
Po za tym kochany, comiesięczny ból brzucha. Yeah.
Poniedziałkowego ranka stwierdziłam, że nie mam siły wstać z łóżka i tego dnia nie zaszczyciłam murów szkolnych swoją osobą. Ale na narysowanie czegoś - owszem, miałam siłę. Wpadły mi do głowy spreje do graffiti. (Mam nadzieję kupić kilka i wreszcie zrobić coś w plenerze. Najlepiej pod osłoną nocy. I chyba już wiem, że ktoś z piętra wyżej pójdzie na tą eskapadę ze mną, hehe.)
W TV leci Mulan 2. Zerkając na film, wpadłam na kolejny motyw rysunkowy. Wachlarze. Jutro coś skrobnę.
I chyba skoczę do sklepu i zaopatrzę się w kilka ołówków i może coś jeszcze. Aczkolwiek nie wiem co.
Właśnie stwierdziłam, że mi odbija. Bo za dużo myślę o życiu. I o tym co ostatnio się dzieje. A dzieje się dużo. I zastanawiam się.. Po co tak naprawdę tracić czas na kłótnie? Wiadomo, czasem są potrzebne. Ale żeby tak na bardzo długo i poważnie? Życie przed nami. Nie ma sensu.

Przejdę do tej ciekawszej części.

Z tego jestem cholernie dumna. Gdzieś na dA widziałam sprej z kolorową chmurką. Narysowałam coś w ten deseń i tak powstało oto mini dzieło. Jak na moje zdolności rysownicze, które są marne, to całkiem fajnie wygląda.A nad tym siedziałam ze 40 minut, rysując po kolei każda kreskę. Ale efekt ok.A to najzwyklejszy szkic puszki.
Na głośnikach: O.S.T.R. - Po drodze do nieba

2 comments:

  1. No proszę bardzo jakie plany...:-) Akcja z graffiti w plenerze to coś dla nas ;} Trzeba sie będzie wybrać którąś nocką. ;D

    ReplyDelete
  2. najpierw muszę w spreje zainwestować, ale się pójdzie :D

    ReplyDelete